На Волині завершився перший етап проекту «Чужих дітей не буває» (ФОТО)


Збір продуктів по супермаркетах міста дійшов до фіналу. Про це повідомляють організатори. Об этом сообщает ukr-week.in.ua со ссылкой на СМИ.

Небайдужі лучани-покупці мали змогу долочитися до акції, просто придбавши щось у магазинах. Три дні поспіль волонтери закликали купувати крупи, солодощі, іграшки, олію та інші речі побутового вжитку і люди таки відкликались. Так за ці дні було зібрано близько двухсот кілограмів круп, 120 кг – печива, 70 кг – цукерок, 80 літрів олії, 110 подарункових наборів, а також іграшки та канцелярію.

Наступний етап, це формування продуткових та подарункових наборів, які на наступному тижні поїдуть у дитячий притулок в м. Рожище, санаторій в с. Дачне, дім пристарілих с. Навіз та роздадуться на благодійному фуршеті 24 грудня в готелі Світязь.

«Дякуємо усім, хто був небайдужим. Ми вельми вдячні за вашу відкритість і віримо що наступні етапи пройдуть не менш успішно. Але основне, це світити та передавати те світло яке ми маємо іншим. Щасливого Різдва!» – каже координатор проекту Дмитро Груша.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/на-волині-завершився-перший-етап-прое/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top