IKEA протягом двох років хоче відкрити перший магазин в Києві

IKEA протягом двох років хоче відкрити перший магазин в Києві Фото: pro100news.info

Наразі компанія вивчає український ринок і має намір протягом двох років відкрити перший об’єкт у Києві. Об этом сообщает korrdon.in.ua со ссылкой на СМИ.

"На цей момент IKEA підшукує найбільш прийнятну бізнес-модель, яка дозволила б реалізувати плани в Києві протягом найближчих одного-двох років. Рішення про подальші кроки буде прийнято виходячи з результатів дослідження ринку і переваг українських споживачів", — йдеться в офіційній заяві компанії, інформує "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, розвитком мережі в Україні буде займатися "IKEA Південно-Східна Європа", що є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.). Компанія займається роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

"Ми йдемо в Україну з баченням того, як змінити на краще повсякденне життя багатьох людей. Наша компанія представить в Україні широкий вибір доступних товарів для будинку, щоб задовольнити високий попит з боку споживачів", — цитується в повідомленні менеджер з продажу "IKEA Південно-Східна Європа" Стефан Вановербеке.

Шведська компанія IKEA — одна з найбільших у світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури.

Нагадаємо, що в березні шведська мережа магазинів меблів та товарів для дому IKEA вже заявляла, що планує вийти на український ринок.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/ikea_protyagom_dvoh_rokiv_hoche_vidkryty_pershyy_magazyn_v_kyievi_238040.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top