Українські транспортні компанії збільшили обсяги перевезень

Українські транспортні компанії збільшили обсяги перевезень

КИЇВ. 20 грудня. УНН. За 11 місяців поточного року обсяги вантажних перевезень в Україні зросли. Також відмічається зростання пасажиропотоку. Про це свідчать данні Державної служби статистики України, передає УНН. Об этом сообщает ura-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Зокрема, у січні — листопаді 2017 року вантажооборот підприємств транспорту становив 313,1 млрд тоннокілометрів, що на 6,1% більше порівняно із відповідним періодом минулого року”, — йдеться у повідомленні.

Обсяг перевезених вантажів за 11 місяців 2017 року зріс до 579,7 млн тонн. В середньому зростання склало 2%, але в розрізі видів транспорту найбільше зросло перевезення вантажів автомобільним (5,4%), трубопровідним (9,4%) та авіаційним транспортом (9,8%).

Авіаперевезення зайняли передові позиції і в пасажирських перевезеннях. Загальний ріст пасажирських перевезень в Україні за 11 місяців поточного року в середньому становив 0,4%, натомість саме авіасегмент продемонстрував зростання на 29,7%. В абсолютних цифрах пасажиропотік в авіагалузі за 11 місяців зріс до 9,8 млн пасажирів.

Нагадаємо, новий національний лоукост-авіаперевізник SkyUp розпочне роботу у квітні 2018 року.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1705659-ukrayinski-transportni-kompaniyi-zbilshili-obsyagi-perevezen”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top