Поки Захараста не прибрали: Савченко чекає не дочекається чергової поїздки до друзів у "молодих республіках" (відео)

Позафракційний народний депутат Надія Савченко запевнила, що планує і далі їздити на окуповані території.

Таку заяву вона зробила в ефірі телеканалу ZIK, передають Патріоти України. Об этом сообщает ukrainianwall.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами нардепа, комусь треба шукати полонених не внесених до списків для обміну та місця поховання безвісти зниклих.

"Після того, як відбудеться обмін, так чи інакше залишаться люди, яких не повернуть. Ви чули, що в списках на обмін є 74 людини, а в Мінських списках від України — 98 осіб. І є ще ті, які не знайдені. Тобто треба і побачити тих 20-30, яких з ОРДЛО не віддають, і знайти тих, кого не знайшли, і знайти місця поховання безвісти зниклих — це треба комусь робити", — сказала вона.

Савченко пояснила, що її дії засновані на особистому досвіді.

"Я рада була, коли заради мене це робили. Коли їхала моя сестра і потрапляла в полон на підвал. Вона не побоялася! Коли їхали волонтери і говорили, що мене ще можна було витягнути з окупованої території, коли їздили люди мене підтримувати в Російську Федерацію. Я розумію, що це робили заради мене, я не можу цього не робити для інших", — пояснила нардеп.

Вона запевнила, що витримає будь-яку критику своїх дій.

"Я не боюся голослівних звинувачень", — наголосила Савченко.Опублікував: Олег Устименко

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/poky-zakharasta-ne-prybraly-savchenko-chekaie-ne-dochekaietsia-cherhovoi-poizdky-do-druziv-u-molodykh-respublikakh-video-208057.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top