У центрі Дніпра провалилася дорога на 6 метрів: фото та відео

6-метрова яма у Дніпрі

У центрі Дніпра просто посеред проїжджої частини утворилася величезна яма. Наразі на місці тривають ремонтні роботи. Про причини обвалу комунальники нічого сказати не можуть – мовляв, для початку треба швидко ліквідувати наслідки, а вже потім розбиратися детально. Об этом сообщает independents.in.ua со ссылкой на СМИ.

Яма утворилася на вулиці Гоголя у Дніпрі. Рух вулицею частково зупинили. Зранку ж на місце події прибули фахівці з ПАТ "Дніпрогаз", аби встановити чому провалилась дорога.

"Стався провал, прибираємо, усуваємо ґрунт пошкоджений для того щоб відкрити за новою газопровід, відновити його. Ви ж бачите, він зараз перетиснено, закриті засувки. Служби аварійні працюють", – прокоментував працівник ПАТ "Дніпрогаз" Олег.

6-метрова яма у Дніпрі
6-метрова яма у Дніпрі

6-метрова яма у Дніпрі
6-метрова яма у Дніпрі

Єдине, що вже знають точно, – провал стався не через прорив каналізації й не через підтоплення. У ямі – сухо. Це вже не перша така аварія у місті.

Я пам’ятаю схожий провал був 10 років тому на Парусі. Туди, здається, впав автобус. Добре, що вчасно перекрили дорогу,
– зазначила дніпрянка Аліна.

Після усіх досліджень комунальники планують засипати провал, аби якнайшвидше відновити проїзд вулицею.

Остаточно ж асфальтне покриття на Гоголя обіцяють відновити, як тільки припиняться снігопади.

6-метрова яма у Дніпрі
6-метрова яма у Дніпрі

До слова, вже у 2018 році в Україні може бути розпочато будівництво першої платної дороги. Пролягатиме вона до однієї з країн ЄС.


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_tsentri_dnipra_provalilasya_doroga_na_6_metriv_foto_ta_video_n933617”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top