Поліція запустила проект проти цькування у школах

Поліція запустила проект проти цькування у школах Об этом сообщает kv-journal.in.ua со ссылкой на СМИ.

? ( ) — " "

Управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Нацполіції разом із Українським інститутом дослідження екстремізму запустили спільний проект із протидії булінгу (цькуванню серед дітей) — "Маю право бути собою"

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

"Це не проблема однієї дитини чи одного навчального закладу. Булінг — це психологічна катастрофа, яка існує багато років і з кожним роком набирає все більших масштабів, приймає більш сучасні форми (кібербулінг) та стає жорстокішою. Діти можуть не просто обізвати свого однолітка, жартівливо штурхнути чи помалювати йому зошит. На жаль, сьогодні булінг – це набагато серйозніша проблема", — йдеться у повідомленні.

У поліції розповіли, що одним із найяскравіших прикладів булінгу стало побиття дівчатами-підлітками двох своїх одноліток. Інші підлітки в той час стояли поруч і не втручалися в конфлікт, а навпаки підбивали школярок і знімали все на відео. Дівчат врятувало тільки те, що пенсіонерка побачила це та викликала поліцію.

В Івано-Франківську учня школи побили за те, що він колись заступився за свого сусіда. Його заманили у двір школи і побили, використовуючи кастет. В цьому випадку підлітки не побоялися навіть батька хлопчика, який намагався сам розібратися з ними. Підлітки накинулися на чоловіка і почали бити його. Батька з сином врятували патрульні, які проїжджали повз.

Проект "Маю право бути собою" розпочали після появи статті "Проблема булінгу очима підлітка" активіста учнівського самоврядування, учня 9 класу Павла Шатила. Павло разом із однолітками провів анонімне інтернет-анкетування на тему "Чи знайоме вам поняття булінг?". Виявилося, що 52% підлітків навіть не усвідомлювали, що є таке поняття та така проблема, але вони були учасниками цього явища, а на запитання "Чи ставали ви особисто жертвою насилля?", 31% відсоток респондентів відповіли: "Так", 69% — "Ні.

Отримавши такі результати опитування, працівники Управління ювенальної превенції Нацполіції провели захід на тему "Стоп булінг!" — надали поради, до кого звернутись по допомогу у випадку насилля та розповіли підліткам, як захиститися від булінгу. Зокрема, поліцейські наочно продемонстрували, як запобігти випадкам агресії серед дітей та роз’яснили, що протиправні дії щодо однолітків мають правові наслідки.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Politsiya_zapustila_proekt_proti_tskuvannya_u_shkolah_132675.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top