"Юзайте мужиків наповну – сьогодні можна" – як українські зірки святкують 8 березня: фото

"Юзайте мужиків наповну – сьогодні можна" – як українські зірки святкують 8 березня: фото Об этом сообщает news777.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зірки українського шоу-бізнесу у своїх соцмережах продемонстрували, як ставляться до міжнародного жіночого дня та привітали жінок зі святом.

Як українські зірки святкують 8 березня Телеведуча Ольга Фреймут у своєму Instagram виклала фото, на якому вона тримає величезний букет квітів та привітала всіх дівчат з весною.

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia) 8 Бер 2018 р. о 1:09 PST

Руслана Лижичко оригінально відзначила міжнародний жіночий день, виклавши фото з фотосесії.

"Ці фото я назвала "Весна на снігу" і присвячую їх особливому натхненню, яке не можливо не відчути. У Володимира Івасюка була моя улюблена пісня "Зірки на снігу", і там є такі слова "я твоє крило, ти моє крило, щастя більшого не треба...тільки ми торкнемось неба...". Мені пощастило під Києвом зробити ці кадри та побачити весну на снігу з парою прекрасних лебедів", – додала співачка.

Допис, поширений Ruslana Official (@ruslana.lyzhychko) 7 Бер 2018 р. о 1:59 PST

Ведуча програми "Світське життя" Катерина Осадча привітала жінок зі святом, тримаючи в руках напис з цифрою 8.

"Дорогі дівчата! Зі святом восьмого березня, бажаю безкінечного щастя! І за іронією долі, саме сьгодні в профілі вас 800 К!! Дякую, що ми разом!", – додала зірка.

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha) 8 Бер 2018 р. о 5:30 PST

Українська телеведуча Леся Нікітюк також привітала з 8 березня, побажавши жінкам гарної фігури.

"З Весною мої птічки. Всім дівчатам бажаю гарної фігури, прокачаного горіха, пласких животиківі безцілюлітного життя!!", – добавила зірка.

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk) 7 Бер 2018 р. о 11:48 PST

Українськ акторка Ольга Сумська виклала фото з букетом ручної роботи від доньки.

Відома телеведуча Маша Євросініна оригінально підійшла до привітання і розповіла про свою історію святкування 8 березня.

"Останні роки я все більше замислююся , що це взагалі за таке свято, і нащо щороку всі сперечаються : потрібно воно чи ні? Подивіться на жінок в цей день- всі усміхнені та щасливі , хоча й вітають здебільшого одна одну. Квіти — це ж завжди приємно !! Але моє сьогоднішнє Восьме Березня — це освідомленея того, що навіть квіти ці можна дарувати з певним значенням..", – написала зірка, після чого розмістила також всі досягення жінок, які боряться за рівність прав.

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) 8 Бер 2018 р. о 6:02 PST

Співачка Тоня Матвієнко у своєму Instagram виклала фото з букетом тюльпанів, який приніс їй друг Арсена Мірзояна, оскільки він зараз не має змоги бути поруч.

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) 8 Бер 2018 р. о 6:02 PST

Солістка гурту "The Hardkiss" Юля Саніна у своєму Instagram привітала жінок з днем весни.

Допис, поширений Юлия Санина (@the_hardkiss) 8 Бер 2018 р. о 3:56 PST

Співачка Наталя Могилевська напередодні 8 березня написала пост в Instagram, в якому назвала жінок богинями і закликала жінок поважати себе, а також попросила жінок написати в коментарях свої три найголовніші сторони.

В преддверии 8 марта хочу всем вам, мои Богини, посвятить пост. Скромная, вроде бы неприметная девушка написала что не потеряла почему-то наивной радости за всех и вся, не смотря на ни на что. Я вдохновилась написать об этом. Радость за всех и вся — это изначальное качество Царицы. И оно у Вас есть. В любом возрасте и в любом статусе Вы останетесь ею. На этом примере я хочу показать что такое ценить, уважать и знать себя. Честность в финансах — главное качество хорошего бизнесмена и продавца, раскройте это. Всем хозяевам бизнеса не хватает честных финансистов и так далее...Стать финансистом можно за полгода, а честным человеком — нет. Увидьте свою ценность. Найдите тех, кто нуждается именно в вас! ?Жду здесь завтра ваши три главные стороны. Будем думать где они нужнее всего!!!! #могилевская #8марта #люблювас #love #womansday #smile

Допис, поширений Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) 7 Бер 2018 р. о 11:13 PST

Співачка MamaRika ( Анастасія Кочетова) у своєму Instagram виклала відео з букетом квітів та закликала жінок "юзати" сьогодні чоловіків.

Бабоньки,зі святом вас!Юзайте мужиків на повну- сьогодні можна! Ну а щоб полегшити удар,пацани- красиві квіти саме те,що треба @buket_mirulya ! #womensday #flowers #buketmirulya #happy #girls

Допис, поширений MamaRika (@mamarika_official) 8 Бер 2018 р. о 6:26 PST

Співачка Гайтана також привітала жінок з весною.

С весной нас Пусть в каждом сердце распускаются цветы #гайтана #gaitana

Допис, поширений GAITANANew Album Is Coming (@gaitana_music) 7 Бер 2018 р. о 9:58 PST

Учасниця гурту "Время и Стекло" Надія Дорофєєва притіла з 8 березнем дописом у Facebook "Дівчата, наш день".Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/YUzaite_muzhikiv_napovnu_sogodni_mozhna_yak_ukrainski_zirki_svyatkuyut_8_bereznya_foto_134079.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top