Дорога життя або як і хто «дає людині крила» – Роман Романюк

Шлях від дитячого будинку до звання Людини, законотворця і заслуженого юриста України – дуже важкий та непростий, і його осилити можна лише завдяки підтримці людей, які люблять та поважають Романа. Про це у біографічному фільмі до свого ювілею розказав депутат Верховної Ради 7 і 8 скликань Роман Романюк.

«Після смерті батьків в ранньому віці він залишився сиротою. Його домом став оршовецький дитячий будинок «Ромашка». Його дорога життя починається з цього дитячого будинку і ця дорога назавжди залищилась в його серці», – розповіла його нянечка Іванна Іллівна.

За словами його виховательки Євгенії Никодимівни, він був надзвичайно розумною та щирою дитиною.

«Від кого він ласку мав? Від нас усіх. Він так до серця зайшов, як рідна моя дитина. Він дуже розумний», – зазначила няня Іванна Іллівна.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де він закінчив юридичний факультет, його згадують як людину слова і честі.

«Це був неймовірний студент. Його всі любили. Якщо Рома щось сказав, то Рома обов’язково виконає», – згадує завкафедрою адміністративного та фінансового права КНУ ім. Т. Шевченка Лідія Воронова.

Як про чоловіка, який здатен до великих кроків, говорять про Романа Романюка його близькі друзі та колеги.

«Важлива його риса – це його чесність і порядність. Він енергійна людина. Хоче всім допомогти. Через те, що в нього була така тяжка доля, він допомагає дітям-сиротам. Щороку їздить до будинків для сиріт, і не тільки до того, де сам виріс. Він обігріває діток своєю любов’ю, а вони його гріють своєю», – каже виконавчий директор Фонду правоохоронних органів столиці Іван Тираненко.

Друзі наголошують, що це лідер, який готовий вести за собою, допомагати та віддавати любов. А сам Роман Романюк каже, що головний принцип його життя – це пам’ятати свою дорогу, пам’ятати звідки ти, і хто ти, бути вдячним за це життю, і дарувати добро тим, хто цього потребує.

Роман цінує людей, а також справжню чоловічу дружбу, його девіз: «Чим ближчі ви до мене, тим сильніші мої крила, тим вищий мій політ».

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top