З березня в світі від коронавірусу померли 366 журналістів

<span>З 1 липня до початку вересня, кількість померлих від коронавірусу журналістів подвоїлася</span> — З березня в світі від коронавірусу померли 366 журналістів
З 1 липня до початку вересня, кількість померлих від коронавірусу журналістів подвоїлася


Інфекція забрала життя працівників медіа з 47 країн. Крім того, ще 54 журналістів було вбито

Об этом сообщает Редакция


У світі з березня від коронавірусу померли, щонайменше, 366 журналістів у 47 країнах. Про це повідомляє Press Emblem Campaign у середу, 16 вересня.«Щонайменше, 366 журналістів із 47 країн померли від коронавірусу з початку березня. Крім того, з січня з різних причин були вбиті 54 журналісти. Загальна кількість загиблих журналістів цьогоріч понад 400», – заявив генсек PEC Блез Лемпен.Різке збільшення смертності серед співробітників ЗМІ через пандемію останнім часом фіксується в Індії, пояснив Лемпен.У той же час, за два місяці, з 1 липня до початку вересня, кількість померлих від коронавірусу журналістів подвоїлася.При цьому загалом пандемія забрала життя 205 журналістів у країнах Латинської Америки, 90 – в Азії, 28 – в Європі, 22 – в Африці і 21 – в Північній Америці. Найбільше журналістів померло в Перу – 82, далі йдуть Еквадор – 40 журналістів, Індія – 36, Бангладеш – 31 Мексика – 26, в США – 20, Бразилія – 19 і Пакистан – 10, Болівія, Великобританія і Нігерія – по вісім журналістів.В організації підкреслюють, що фактична цифра жертв серед журналістів від коронавірусу вища, оскільки деякі країни не повідомляють про їхню смерть.

Нагадаємо, що у Києві кількість виявлених хворих на коронавірус перевищила 18 тисяч.

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/z-bereznya-v-sviti-vid-koronavirusu-pomerli-366-zhurnalistiv-705677.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top