Трамп звинуватив у змові проти нього розробників вакцин від Covid-19

Чинний президент США Дональд Трамп заявив, що розробники вакцин від коронавірусу спеціально затягнули з оголошенням про успішні випробування препаратів, щоб вплинути на підсумки виборів президента США. Про це Трамп заявив на прес-конференції в Білому домі.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Він стверджує, що великі фармацевтичні компанії нібито запустили негативну рекламу вартістю в мільйони доларів проти нього під час передвиборчої кампанії.

«Проти нас були великі фармацевтичні компанії, ЗМІ проти нас, великі технологічні компанії проти нас», – заявив Трамп.

Зокрема, президент вважає, що компанія Pfizer навмисно не повідомила про успішні випробування своєї вакцини до виборів через те, що це могло збільшити його шанси на перемогу.

Трамп допустив, що якщо про успішні випробування вакцини від Covid-19 оголосили б раніше, це нібито могло б вплинути на результати виборів і дати йому додаткові голоси.

Нагадаймо, що Дональд Трамп фактично визнав перемогу на президентських виборах у США кандидата від Демократичної партії Джо Байдена. Однак він заявив, що Байден переміг, тому що вибори були «сфальсифікованими».

Проте суди у США відхилили низку позовів адвокатів Дональда Трампа щодо нібито проблем із голосуванням у декількох штатах.

9 листопада фармакологічна компанія Pfizer відзвітувала про попередні результати третього етапу випробувань вакцини від коронавірусу Covid-19, яка розробляється спільно з німецькою біотехнічною компанією BioNTech.

Слідом за вакциною від Pfizer та BioNTech американська компанія Moderna заявила про успішність своєї вакцини на 94,5%.

Сам Дональд Трамп тривалий час заперечував небезпеку пандемії коронавірусу, а потім почав звинувачувати у ній ВООЗ.Джерело статті: “https://zaxid.net/tramp_zvinuvativ_u_zmovi_proti_nogo_rozrobnikiv_vaktsin_vid_covid_19_n1510906”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top