Сергій Ніжинський: про пріоритети співробітництва між Україною та Італією

Виступ В.о. Директора Департаменту з питань Стратегічного планування та координації державної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Ніжинського С.С. італійською мовою під час візиту Голови ОБСЄ Анжеліно Альфано до України та відвідання Україно-Італійського Форуму в Торгово-промисловій палаті викликав позитивний фурор серед українських та італійських кіл, адже не кожен чітко розуміє проблематику між країнами, а асоціює тільки з торгівлею вином та туризмом.

За словами доповідача Ніжинського С.С. як фахівця україно-італійських відносин,що навчався свого часу в Італіі, тенденція розвитку обороту коштів між країнами збільшується, великий та малий бізнес цікавиться Україною та намагається бути активним у пошуках нових ринків.

Однак, «захист українських громадян в Італіі та підтримка обома державами їх новоствореному бізнесу – це пріоритет наших відносин. І досі не підписаний «Меморандум про взаємне визнання трудового стажу та пенсій», адже Італійська Республіка декілька років тому підписала відповідний Меморандум з Росією, а з Україною чомусь 2 роки призупинено питання», зауважив доповідач.

На думку, Ніжинського С.С., дане підписання спростить та покращить бізнес-клімат між країнами та соціально спростить громадянам бюрократичні механізми в обох країнах у взаємовідносинах.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top