Європейський суд присудив компенсацію в 10 тис. євро екс-голові Митниці Макаренку

ЄСПЛ постановив виплатити Макаренку 10 тис. євро моральної шкоди

Європейський суд з прав людини присудив відшкодування моральної шкоди у розмірі 10 тисяч євро екс-голові Державної митної служби України Анатолію Макаренку.

Відповідне рішення опубліковано на сайті Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ),

Макаренко звернувся в ЄСПЛ зі скаргою на незаконний арешт у червні 2010 року. «У лютому 2009 року Макаренко підписав розпорядження про митне оформлення 11 мільярдів кубічних метрів газу, який, як згодом виявила міжнародна арбітражна група, був узятий в порушення договору від російсько-української газотранспортної компанії. Макаренку було пред’явлено звинувачення у нехтуванні службовими обов’язками… Він утримувався під вартою з червня 2010 року по липень 2011 року, коли Апеляційний суд звільнив його під зобов’язанням не ховатися. Він був визнаний винним у звинуваченнях в липні 2012 року і отримав умовний термін тюремного ув’язнення строком на чотири роки. Він був звільнений від кримінальної відповідальності в 2014 році», – йдеться в документі.

Суд постановив виплатити позивачеві 10 тис. євро нематеріального збитку, а також погасити 2 тис. євро судових витрат.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 36 канал Ровно - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top